new_angry_birds_space.jpg

Angry Birds Space – tentokrát ve vesmíru

7
Celkové hodnocení

Již i do naší redakce přilétli z vesmíru noví naštvaní ptáci, po přistání chtěli za iPhone verzi 20Kč, což je 0,99 dolaru nebo 0,79 euro. Verze HD stojí 60Kč, což je 2,99 dolaru nebo 2,59 euro.

První naštvaný pták byl vystřelen 10. prosince 2009, kdy herní studio Rovio Mobile vydalo první díl hry Angry Birds, tehdy ještě nikdo nevěděl, že to bude trhák dalších tří let. Po prvním díle Angry Birds, vyšly díly Season a Rio. Ve hře přibývaly pouze různé druhy ptáků, vše ostatní zůstávalo stejné. Není se čemu divit, že naštvaní ptáci po dvou letech již nejsou, tak populární jako dříve. Rovio Mobile na to zareagovalo vydáním nového dílu, který nese název Space. Již to naznačuje, že se bude jednat o něco nového, pojďme se podívat, co si pro nás připravili.

Noví, přepracovaní a vylepšení ptáci

První pták, který mě zaujal, je fialový, ten přímo vychází ze žlutého. Původní pták po vystřelení a tapnutí zrychlil, nyní fialový po tapnutí letí tam, kde jste se dotkli displeje. Tím se z neříditelné střely stala účinná zbraň.

Černý pták, je hodně podobný bílému, který vystřeloval vajíčka, černý při tapnutí vybouchne.

Bílý „mrazící“ pták je nový, pomocí něho můžete proměnit jakoukoliv překážku v kus ledu.

Ostatní ptáci jsou stejní jako v předchozích verzích.

Ovládání

Ovládání jen rychle proletíme, jelikož se nic nezměnilo. Pták sedí na praku, z praku ho pomocí ruky vystřelíte a on zničí nějakou překážku.

Pocity, dojmy

Nové Angry Birds Space doporučuji všem, kdo hráli jiné díly Angry Birds, ale i těm u kterých to bude první díl, který hrají. Gravitace u planet je skvělá věc a jde se s ní i pobavit. Pokud už vás omrzý i nová gravitace, můžete se z některých levelů dostat do černé díry, která vám spustí některou z mini her. Nadšení z hry mi zkazil dotaz, zda chci zakoupit další balíček her s názvem Danger Zone, opravdu nechápu za hru v HD dám 60 Kč a po odehrání dvou balíčků her po mě vývojáři chtějí dalších 20 Kč pro otevření dalšího balíčku. Pokud bych hodnotil hvězdičkami, bylo by to 4 z 5, jedna hvězdička dolu za placení dalších balíčků.
Žádné komentáře.

Přidejte svůj