Apps World Germeny 2015 Steve Wozniak

Co je to Apps World a jak potkat Steva Wozniaka?

Pokud o Apps World slyšíte poprvé, nelamte si s tím hlavu, osobně jsem se o akci dozvěděl před několika měsíci. Je to způsobeno především tím, že se jedná o konferenci pro softwarové vývojáře, proto není tak masová jako CES popř. IFA, což jsou akce spotřební elektroniky. Poslední ročníky Apps World o sobě dávají vědět především tím, že na nich vystupuje Steve Wozniak, což je ikona nejen Apple ale i technologického a softwarového světa. Máme to štěstí, že jsme se mohli stát mediálními partnery této akce, která se bude konat v Berlíně 22. a 23. dubna 2015. V dnešním článku si Apps World blíže představíme, podíváme se lehce do historie, ukážeme vám to nejzajímavější, co bude na akci k vidění a řekneme vám návod, jak získat vstupenky zdarma a nenechat si tak ujít možnost vidět spoluzakladatele Applu na vlastní oči.

Apps World

Historie

Informace o konání prvního ročníku akce Apps World byly zveřejněné ve druhé polovině roku 2009. V průběhu následujícího roku se představovali jednotliví hosté a hlavní partneři akce. Na přelomu listopadu a prosince roku 2010 se za podpory firem Intel a Huawai uskutečnily první přednášky v londýnském centru Olympia. První akce se zúčastnilo přes 2500 návštěvníků. Od povedeného startu nové konference uběhlo několik let a nyní se každoročně koná krom deštivého Londýna v San Francisku, městě v proslulém chladnými léty, ale nezapomnělo se ani na evropskou pevninu, kde se akce usídlila v Berlíně. Od začátku se průměrný počet návštěvníků zvýšil na více než 8500.

Apps World

Za měsíc v Berlíně

Právě tento ročník berlínského konání Apps World bychom vám dnes rádi přiblížili, jelikož jsme nejen mediálními partnery akce, ale zároveň vám budeme přinášet články z dění na jevišti a zbrusu nový videoobsah na naš YouTube kanál, který najdete na adrese www. YouTube.cz/macjemac. Samozřejmě není náhoda, že se internetový magazín zaměřený především na obyčejné uživatele, myslíme ne-programátory, účastní převážně vývojářské konference. Nemusíme chodit kolem horké kaše, je zřejmé, že náš zájem vzbudila účast spoluzakladatel Applu Steva Wozniaka. Doufám, že na akci bude působit stejně pohodově jako na videích a fotkách.

Apps World Germeny 2015 CityCube

Největší tahák akce zdarma

Ano, je to tak, právě přednáška Steva Wozniaka je dostupná zdarma. Pro možnost zúčastnit se, stačí vyplnit jednoduchý formulář na stránkách Apps-World.net, čímž se na akci registrujete a zdarma získáte vstup do následující částí Droid World, Developer World, Cloud Apps World a Enterprise Apps World. Jen vstupenka ale nestačí, důležité je být na správném místě ve správný čas, tedy v konferenčním a kongresovém centru CityCube Berlin 22. dubna před 3. hodinou odpoledne. V tuto dobu na pódium přijde Steve Wozniak. Místo konání akce je vzhledem k velké mezinárodní účasti výborně umístěno do centra města, kam se bez problémů dostanou cestující autobusem, vlakem i návštěvníci volící leteckou dopravu.

Krom slavného počítačového inženýra se na akci objeví lidé z firem jako je Google, eBay, Spotify, Deezer, Rovio, Sony Music, BBC a mnoho dalších. Seznam více než stovky řečníků pro rok 2015 naleznete na stránkách Apps-World.net.

 

Všichni se na vás těší buď přímo na Apps World Germeny 2015 nebo u nejnovějších videí a zpráv na našem webu.

Apps World Germeny 2015 CityCube
Žádné komentáře.

Přidejte svůj