Screen-Shot-2012-04-24-at-8.29.20-PM

HackStore, ale nečekejte Warez

HackStore je, podle jeho vývojářů, úžasná alternativa k AppStoru od Applu, která nabízí prostor aplikacím, které Apple nevzal do svého obchodu. HackStore je otevřen všem aplikacím pro OS X, pokud i vaše aplikace nebyla přijata, stačí poslat email vývojářům z HackStore a vaše aplikace bude zařazena do nabídky.

Při prvním spuštění hned poznáte, že se nejedná o originální obchod. Designeři se sice snažili okopírovat vzhled AppStoru, ale přece jenom je zde honě nedostatků. Vzhled ale není jediný bod hodnocení, jelikož jinak vše ostatní funguje na jedničku. V HackStore se můžete i zaregistrovat, ale účet slouží jen pro přidávání komentářů a hodnocení aplikací.

V názvu se objevuje slovo hack, ale nečekejte placené aplikace zdarma. V nabídce je několik placených aplikacích. Pomocí HackStore stáhnete jejich trial verzi, ve které si je popřípadě můžete zakoupit. Po kliknutí na tlačítko Download se aplikace začne stahovat, po dokončení stahovaní se aplikace objeví ve složce s aplikacemi. Vše tedy funguje jako na AppStore, jen nepotřebujete Apple ID. Vtipné je, že zde narazíte například na iTunes, které sám Apple nabízí ke stažení pouze na Apple.com.

Hodnocení:

Díky HackStore přijdete na plno zajímavých aplikací, které byste jinak museli hledat někde na webu. A hlavní výhodou je, že HackStore kontroluje aktualizace aplikací, které jste přes něj nainstalovali.
Žádné komentáře.

Přidejte svůj