game center

Hry pro OS X

Pokud si někdo pořídí Mac, tak ne proto, aby na něm od rána do večera hrál hry, to ovšem neznamená, že si majitelé jablečných počítačů nechtějí zahrát.
Logo Steam
Logo Valve

Na Steamu moc her co je na Mac není, ale přece tam jsou třeba oblíbené Team Forterss 2 nebo Counter – Strike Global Offensive před pár měsíce se dostalo na Mac i Call of Duty Black OPS ano některými zbožňované ale jíními nenáviděné.

Jak vlastně hry na Macku vypadají je tu spoustu her které  spouští na vašem Macku virtuální Windows a tím ztratíte spoustu potřebného výkonu a nevyužijete celého potencionálu vašeho výkonného Macku, ale jsou tu i hry které můžete, stáhnou s App Store. Já osobně si vzpomínám jen na pár her, které jsou uzpůsobeny na Mac Assassin’s Creed II a Assassin’s Creed: Brotherhood a ještě nesmím zapomenout Eura Track Simulator a spoustu her na Steamu.
League of Legends

Já vím že se to sem nehodí, ale já jako zarytý fanoušek série Battlefield postrádám tuto hru na Macku. Ještě abych se vrátil ke Call of Duty Black OPS tato hra byla vydána v roce 2010 a letos se dostala na Mac proč to vlastně vývojáři ze studia Activision udělali a největší bonus teprve přijde tato hra má pro mě osobně otřesnou grafiku a ještě jí nemůžete hrát s kamarádem, který má na Počítači Windows.

Counter-Strike: Global Offensive

Proč jsem vlastně tento článek psal? Nevím, jestli to znáte, ale před tím než si můj dlouholetý kamarád koupil Mac trávili jsme celé noci hraním her. Nejdříve se mu nechtělo hrát nic asi měsíc po tom, co měl Mac sem ho zasvětil do hry Leaugue of Legends a poté ještě do Counter –Striku. Teď jsem na tom stejně jako když měl nového Macka trávím sám hodiny u Battlefieldu občas pokecáme na Skype, ale nikdy už to nebude jako dřív.

Závěr: Snad všichni co si koupily Mac ho mají na práci, ale jestli si chcete občas také zahrát je spoustu her   na Mac svou kvalitou zpracování se určitě liší, ale zážitek ze hry vám stejně nikdo nevezme.Přidáno 2 komentářů

Přidejte svůj
  1. Martin

    "Snad všichni co si koupily Mac ho mají na práci" …. asi jsem ta výjimka a mám ho z 85% na konzumaci obsahu většinou prohlížení internetu a sledování videa a občas i nějaká ta hra (těším se na GTA V)..ale Retina displej mě prostě uchvátil na MBP 15" a konkurence žádná s podobným displejem není a OSX je jasná volba už po řadu let 🙂


Post a new comment