P8050026

iPad mini s apokalypsou na zádech

Vítejte u recenze GelaSkinu, který nám zaslalo české zastoupení firmy GelaSkins. GelaSkin je fólie s barevným potiskem, vyrobená technologií od firmy 3M. Testovaný motiv je The Arrival by Philip Straub pro iPad mini.

 

Proč zrovna GelaSkin?

Chcete-li ochránit vaše zařízení, v tomto případě iPad mini, a nechcete si pořizovat pouzdra, která zakryjí všechny ladné křivky iPadu, na kterých si inženýři v Applu dali tak záležet. Je pro vás GelaSkin ideální. Můžete vybírat z nepřeberného množství motivů a pokud vám ani to nestačí, tak si můžete navrhnout a nechat vyrobit vlastní GelaSkin přímo zde. Pokud zjistíte, že potřebujete větší ochranu, můžete vašemu zařízení dopřát ještě HardCase se stejným motivem, ovšem to jen majitelé iPhonů. Myslím si, že GelaSkin je nejlepší řešení pro ochranu hliníkových zad vašeho iPadu před poškrábáním při každodenním odkládání na stůl i jiné hrubší povrchy. Design, váha a tvar vašeho zařízení zůstanou. Nešetrné používání zanechá na GelaSkinu po čase nějaké ty škrábance, které ale na barevných obrázcích nejsou vidět. Jen pokud iPad budete opravdu zkoumat a natáčet proti světlu.

Lepení samotného GelaSkinu

GelaSkin se lepí skvěle, napomáhá tomu jak menší plocha iPadu mini, tak výrobní technologie od 3M, o které si můžete přečíst více v našem článku o GelaSkinu pro iPad 1.generace. K samotnému lepení vám stačí jen iPad pořádně očistit. Poté můžete rovnou lepit, nepotřebujete žádnou kartu na následné odstraněný bublinek. GelaSkin se na iPad přisál bez jediné bublinky, jen proužek u jednoho z reproduktorů se nechce nějak přichytit. GelaSkin lze samozřejmě opakovaně slepit a znovu nalepit, tak jsem se rozhodl, že to vyzkouším. GelaSkin jsem sundal, nalepil ho zpět na papír, na kterém byl přilepen poprvé. Potom jsem si omylem na GelaSkin odložil chladící podložku pro notebook, a tak jsem na něm zanechal malou památku. Ale jinak všechno šlo nalepit zpět bez nejmenších problémů, i poraněné místo není při běžném používání nijak nápadné.

Takové menší dva zářezy způsobené podložkou.
Ve spojení s iOS 7 vypadá tapeta s motivem GelaSkinu ještě více krásně.

Závěr

GelaSkin a Smart Cover jsou nejlepšími společníky pro ochranu iPadu při běžném používání a menšími nárazy nebo pády. Samozřejmě nesmíme zapomenou na opatrné zacházení, díky kterému můžete svůj iPad ochránit od mnoha nehezkých památek. Pokud chcete změnit vzhled vašeho iPadu, ale nechcete měnit rozměr, váhu a tvar je GelaSkin právě pro vás.
Děkujeme GelaSkins Česká Republika za zaslání tohoto skinu.
Vám děkujeme za přečtení a nyní můžete jít vybírat nebo tvořit ten Váš GelaSkin.Žádné komentáře.

Přidejte svůj