OPlayer – iPhone

Jak dostat film do iPadu | iPhonu? #1

Druhý díl: Jak dostat film do iPadu | iPhonu? #2

Třetí díl: Jak dostat film do iPadu | iPhonu? #3

Před pár dny jsem zjistil, že někteří lidé neví jak do iPadu dostat filmy. To musím napravit. Ukáži vám dva způsoby, jak nahrát filmy a jiná videa do iPadu bez konverze do mp4 kodeku. Myslím, že první způsob budete používat častěji.

Downloads Lite

Downloads Lite

Jak na to?

Nejdříve si musíme připravit dvě aplikace, první je Downloads Lite (nebo placenou verzi) a druhou je OPlayer Lite (nebo placenou) a nějaké video ke stažení (Digit). Otevřeme aplikaci Downloads HD, najdeme soubor ke stažení a stáhneme ho, soubor se uloží do složky My files ve File Manageru, do kterého se dostanete tlačítkem v dolní liště, poté zmáčknete tlačítko My files vlevo nahoře. Pokud má soubor přípono jinou než mp4, musíme ho otevřít v OPlyeru. Klikneme na soubor a vpravo nahoře na šipku vycházející z čtverečku a dále na Open in…. a vybereme OPLayer. Chvíli se nebude nic dít a poté se spustí OPlayer a soubor se začne přehrávat. To je vše, nemusíte nic konvertovat ani používat Mac nebo PC.Přidáno 8 komentářů

Přidejte svůj
 1. Zuzabell

  Kryštofe – děkuji za skvělý návod – po šíleně dlouhé době jsem natrefila na něco, co jsem konečně zvládla a zprovoznila !!! 🙂 Teď jdu studovat návod, jak dostat filmy již stažené v PC do iPadu. Zuzka

 2. Anna

  Ahoj chci se zeptat, kde nejlepe sezenu nejaka ta videa/ filmy na stazeni? Zkousim to z ulozto.cz vubec to nejde..vzdy se to stahne, ale ma to 0 bytes.

  Dikyyy za radu
  Anca

  • Kryštof Woldřich

   Bohužel to je způsobeno tím, že článek byl vytvořen při aktuální verzi iOS 5, takže je možné, že s iOS 7 se změnila práce se soubory. Pokud máte zájem, připravíme aktuální návod pro iOS 7 a dnes již i verzi 8.


Post a new comment