apple-september-2016_tim-cook

Jak probíhalo představení nového iPhonu 7?

Poté se již na řadu dostaly nové Apple Watch Series 2, tak zní celý oficiální název nových hodinek. Původní hodinky vydržely pocení i silný déšť, ale do bazénu si s nimi troufli jen odvážlivci. Aktualizovaná verze je již vodotěsná do 50 metrů, takže se s nimi ničeho bát nemusíte. Dokonce inženýři zapracovali i na měření nových aktivit, jako jsou různé druhy plavání.

S novými Apple Watch Series 2 můžete cokoli. Plavat, surfovat nebo si jen hrát v bazénu.

S novými Apple Watch Series 2 můžete cokoli. Plavat, surfovat nebo si jen hrát v bazénu.

Čím vynikají nové Apple Watch Series 2?

Čipová sada nových Apple Watch obsahuje o 50 % rychlejší procesor a dvakrát výkonnější grafický čip. Nový displej si zachoval stejné rozměry i použitou technologii OLED. Jediným zlepšením je 2x jasnější podsvícení s hodnotou 1 000 nitů. Absolutní novinkou v Apple hodinkách je zabudovaná GPS, jejíž kvality a rychlost byly prezentovány na nové aplikaci pro turistiku.

Apple Watch mají novou variantu. Hodinky Edition jsou nyní keramické.

Závěr prezentace o Apple Watch se zaměřil na nové modely. Řada Edition dostala nové keramické tělo, které se pyšní čtyřikrát větší tvrdostí oproti nerezové oceli. V stylové řadě Hermès přibyly nové řemínky. K základní hliníkové řadě se přidala nová speciální edice Nike+ zaměřená na sportovce. Ta disponuje nový lehčím a vzdušnějším řemínkem. Taktéž jsou dostupné nové vzhledy ciferníků, které zobrazují různé informace o aktivitách. Původní Apple Watch dostali přídomek Series 1 a nový rychlejší procesor.

Trevor Edwards z Nike představil aplikaci Nike+ Run Club pro Apple Watch Nike+.

Trevor Edwards z Nike představil aplikaci Nike+ Run Club pro Apple Watch Nike+.

Kdy a za kolik si hodinky koupíme v České republice?

Všechny zmíněné modely budou dostupné v České republice od 23. září, vyjma model Nike+, který přijde na trh až později v říjnu. Cena původní Apple Watch s novým procesorem začíná na 8 290 Kč. Základní model Series 2 je dostupný od 11 290 Kč, varianta Nike+ startuje na stejné ceně. Stylová řada Hermès zatím na českém Apple Store cenu nedostala. Nejluxusnější keramická varianta Edition bude k dostání již za 39 990 Kč.

HomeKit bude budoucnost ovládání našich domovů.

Po oznámení dostupnosti a cen nových Apple Watch se na pódium vrátil Tim Cook, aby zahájil prezentaci nového iPhonu 7. Začal velice obecně o tom, jak iPhone změnil svět. Následně se pochlubil miliardou prodaných kusů, což dostává iPhone na první příčku nejprodávanějšího zařízení v kategorii. Stejně jako u hodinek poté následovala rychlá rekapitulace novinek z iOS 10. Následně byl větší čas věnován připomenutí novému HomeKitu, se kterým již počítají stovky nových zařízení do chytrých domácností. Než se přešlo k samotnému iPhonu ještě se probraly novinky z aplikace Zprávy.
Žádné komentáře.

Přidejte svůj