apple-september-2016_tim-cook

Jak probíhalo představení nového iPhonu 7?

Pátou novinkou je displej, který má nyní o 25 % silnější podsvícení. Zároveň ve spojitostí s novou kamerou umožňuje zobrazení širšího spektra barev, aby si uživatelé mohli prohlížet nové barevnější fotografie. Apple se spojil se společností Instagram, která aktualizovala svoje filtry, aby využili maximální potenciál nových technologii iPhonu 7. Novou aplikaci na pódiu prezentoval zástupce Instagramu.

Ian Spalter, vedoucí designu ve společnosti Instagram, ukazuje novinky v aplikaci Instagram na novém iPhonu 7.

Ian Spalter, vedoucí designu ve společnosti Instagram, ukazuje novinky v aplikaci Instagram na novém iPhonu 7.

Zvuk ve třech nových formách. Stereo reproduktory, Lightning EarPods a nová AirPods.

Šestou pozici obsadil Zvuk. Nové iPhony 7 a 7 Plus jsou vybaveny stereo dvojicí reproduktorů. Jeden se ukrývá v horní mřížce pro telefonní sluchátko a druhý se nachází jako dříve vespod vedle Lightning konektoru. Nová výbava je dvakrát hlasitější a disponuje rozšířeným dynamickým rozsahem.

Sluchátka EarPods přes Lightning.

Sedmá novinka plynule ze zvuku přešla na nová EarPods sluchátka, která se nyní připojují přes digitální konektor Lightning. Apple odstranění zvukového Jack konektoru okomentoval historickým ohlédnutím na jeho stáří a v podstatě Jack konektor označil za přežitek. Krom sluchátek s aktualizovaným konektorem bude součástí balení nových iPhonů i redukce z Lightning na 3,5mm audio Jack.

První bezdrátová sluchátka od Applu, AirPods.

Osmý bod skrýval nový produkt, AirPods, bezdrátová sluchátka od Applu. Stejně jako u iPhonu 7 jejich prezentace začala krátkým videem s designerem Jony Ivem, který v něm vysvětluje fungování nových sluchátek.

Srdcem nových AirPods je čip Apple W1, který je speciálně navržen pro řízení sluchátek. Čip zajišťuje kvalitní zvuk a stabilní konektivitu s připojeným zařízením. Sluchátka jsou vybavena infračervenými senzory, aby poznala, kdy jsou používána a spustila se jen v uších. Zabudovaný akcelerometr umožňuje pomocí poklepání na sluchátka spustit hlasovanou asistentku Siri. Sluchátka disponují dvojicí mikrofonů.

Nová sluchátka Apple AirPods jsou jednoduše magická. Žádná tlačítka a přepínače.

Nová sluchátka Apple AirPods jsou jednoduše magická. Žádná tlačítka a přepínače.

V čem spočívá magie nových sluchátek?

Sluchátka AirPods vydrží přehrávat hudbu 5 hodin. Přenosný kryt jim dodá dalších 24 hodin výdrže. Nabíjení probíhá pomocí Lightning konektoru na obalu. Ten je zároveň jejich jediným ovládacím prvkem. Po jeho otevření v blízkosti iPhonu se vám na obrazovce otevře dotaz na spojení a v případě potvrzení tohoto dotazu tlačítkem na zadní straně obalu sluchátek se s telefonem spojí. Další párování s ostatními zařízeními není nutné, jelikož se všechny informace přenesou přes iCloud.

Nový čip Apple W1 krom sluchátek AirPods tepe i dalších novinkách společnosti Beats. Konkrétně ve sluchátkách Solo3 Wireless, PowetBeats3 Wireless a BeatsX. Bezdrátová Apple sluchátka budou dostupná na konci října za cenu 4 990 Kč.
Žádné komentáře.

Přidejte svůj