picjumbo.com_HNCK1202-2

Jak vybrat správný iPhone servis?

Ať už jste to byli vy, náhodný člověk v metru, nešťastná servírka nebo nešikovný kamarád. Někdo způsobil, že váš iPhone potřebuje nutně pomoc. Proto jsme se spojili s českým servisem iMate, který se specializuje na opravy poškozených iPhonů a iPadů, a přinášíme vám nejen návod na to, jak vybrat správný servis, ale také v následujících článcích vyzpovídáme techniky ohledně nejčastějších dotazů a obav uživatelů přicházejících s žádostí o záchranu. Pokud vás ale více zajímá cena, můžete se těšit na nekompromisní srovnání se širokou konkurencí v posledním článku této mini série.

V pondělí 1. února bude otevřena nová pobočka servisu iMate v Galerii Fénix na Praze 9, takže, pokud se nacházíte někde v okolí, technici budou jistě rádi, pokud si novou prodejnu přijdete osobně prohlédnout.

Jak vybrat správný servis?

Aktuální verze chytrého telefonu Apple iPhone nebyla nikdy nejlevnější záležitostí, proto se ani při výběru servisu nezaměřujte jen na cenu, ale vybírejte takovou službu, která opravdu bude vyhovovat vašim potřebám.

  • Kvalitní servis dokáže opravit všechny běžné závady a výměny na počkání. To znamená zdržení dle náročnosti úkonu od několika minut nejvýše do dvou hodin. Díky tomu nebudete muset řešit náhradní telefon a budete si moci užívat déle toho, který jste si koupili.
  • Využijte lokálních prodejen. Servis není nákup nového zařízení a je dobré si vyzkoušet, zda se vám provedená oprava líbí. Navíc při fyzickém kontaktu můžete svým popisem zrychlit diagnostiku chyby a tím i trvání opravy.
  • Předposledním bodem je cena, která bývá mnohdy řazena na první místo. Tento faktor zvažujte především, pokud naleznete cenový rozdíl větší než 100 nebo 200 Kč. Cenu opravy nezapomeňte porovnat s aktuální cenou použitého nebo nového zařízení, zvlášť pokud se jedná o 2 a více roků starý model. To aktuálně platí pro iPhone 5S a starší.
  • Když jste si kupovali Apple produkt, jedním z rozhodovacích faktorů pravděpodobně bylo renomé firmy. To samé platí i pro výběr servisu. Dobrými vodítky jsou fyzické prodejny, doporučení ostatních zákazníků, ale také odpovědi na dotazy z facebookové stránky. V neposlední řadě vám může také pomoci dojem z webové stránky dané firmy.
iPhone 6 jako nový!

iPhone 6 jako nový!

Věřím, že krom představení nové pobočky servisu iMate, který se specializuje na opravy iOS zařízení, jsme vám také pomohli při výběru servisu pro vaše zařízení.
Žádné komentáře.

Přidejte svůj