oRlJquZ

Když si z vás iOS dělá legraci

iOS je podle Applu nejvyspělejší mobilní systém na světe. Vyvracet to Applu nebudu, iOS mi vyhovuje a funguje na něm všechno, co potřebuji, ale na mém iPadu 1. generace s iOS 5.1.1 to občas vypadá, že ho přivezli marťané z jiné planety. Celkem se divím, že obrázky, které vám ukáži, jsem nikde na internetu zatím neviděl.

Všechny ikony v jednom rohu

V tomto případě se všechny ikony aplikací z plochy seskupily do levého horního rohu, vrchní ikona Pages byla  funkční. Ikony zobrazené dole pod dockem byly také aktivní.

Jak smazat všechny ikony

Zde se vypařily všechny ikony a po aplikacích zbyly jen názvy. Po přechodu na další stránku se zobrazily ikony jen na ploše, dock zůstal prázdný.

Chcete novou ikonu pro Kiosek, stačí říct.

Aplikace se rozhodly vrátit, ale Kiosek dostal novou moderní ikonu.

Abrakadabra aplikace fuč.

V dalším případě pro změnu ikony z plochy zmizely, ale dock je zcela funkční.

Průhledné ikony, ani jsem nevěděl, že na něčem takovém Apple pracuje.

Také se vám libí můj nový vzhled? Průsvitné ikony. To nemá ani iOS 7.

Bílá mlha

Ani není třeba komentovat, ale nevím, jak se mi to podařilo vyfotit, jelikož snímek obrazovky při zavírání aplikace mi normálně vytvořit nejde.
Doufám, že jste se dobře bavili, je vidět, že iPad první generace už to asi nestíhá, ale možná bude problém jinde. Většinu těchto chyb odstraní pouhé uzamknutí displeje, nebo vypnutí iPadu. Pokud máte někdo podobně vtipné obrázky, napište nám do komentářů. 
První sloupec ikon přece nikdo nepotřebuje.Žádné komentáře.

Přidejte svůj