zvire_uvodni

Které zvíře jsi? – Recenze aplikace

V poslední době se objevilo mnoho nových aplikací a her pro iOS, které jsou vytvořeny českými vývojáři. Mezi ně se řadí i dnes recenzovaná aplikace nebo chcete-li kvíz „Které zvíře jsi?“. Na první pohled nás zaujal název, nevěděli jsme, zda se bude jednat o náhodný kvíz, kterých je na internetu mraky, nebo tvůrci vytvořili smysluplnou zábavnou a do jisté míry i poučnou aplikaci. To, jak nás aplikace pobavila či nikoliv a co se se skrývá pod zdánlivě náhodnými otázky, se dozvíte v následujících řádcích.

ktere zvire jsi vysledek

Přesto, že aplikace podporuje všechny iOS zařízení od iPodu, přes iPhone po iPad, pokud chcete opravdu potěšit nejen mysl, ale také oči, doporučujeme zůstat u malých úhlopříček, jelikož verze pro iPad není dobře optimalizovaná pro rozlišení velkého displeje. Celé prostředí je provedené pomocí kreslených obrázků, což, jak již víte z předešlých recenzí, oceňujeme. Na konci každého kvízu vás čeká tužkou nakreslený obrázek zvířete, kterému se nejvíce podobáte.

ktere zvire jsi kviz

V rámci zachování určitého způsobu zábavy je otázek tak akorát, abyste je nejdéle za 2 minutky vyplnily, za to ale proberou všemožné oblasti života, od toho jaká je vaše oblíbená barva, přes váš vztah k holubům po vaši oblíbenou dovolenou. Nikdo v redakci se psychologií nezabýval, ale věříme autorům, že zdánlivě nenavazující otázky smysl nepostrádají a opravdu čerpají z poznatků psychoterapeutů Sigmunda Freuda, Carla Gustava Junga a čínského zvěrokruhu. Ač to na pohled nevidíme, není důležitá jen položená otázka, ale záleží také na jejich pořadí.

ktere zvire jsi obrazek

Jedná se o hezkou jednoduchou českou aplikaci, která vás na pár minut zaměstná a opravdu pobaví, pokud se v popisu vašeho zvířete najdete. Mrzí nás špatné využití velkého displeje u iPadu a cena 0,89 €, která je sice nejnižší možná, přesto u aplikace, kterou spustíte nejvíc dvakrát, pokud nebudete chtít pobavit přátele, je podle nás vhodné zvolit model aplikace zdarma s vloženým reklamním bannerem. Za zaslání aplikace děkujeme vývojářskému studiu Panda 80 a věříme, že vás „Které zvíře jsi?“ pobaví stejně jako naši redakci.

Aplikaci můžete zakoupit na App Store za 0,89 €.

Další informace naleznete na stránkách studia Panda 80.

7.7
Celkové hodnocení

Klady

  • Nápad
  • Vzhled
  • Informace

Zápory

  • Optimalizace
  • Cena

Celkové hodnocení


Myšlenka
9
Design
8
Optimalizace
6
Žádné komentáře.

Přidejte svůj