anyAngle_uvod

Pouzdro Logitech AnyAngle

Pouzdro, nezbytný kus příslušenství, který zaujme svoje míst u každého uživatele, který žije jen trochu aktivně a nechce svůj iPad střežit jako oko v hlavě, ale chce jej mít vždy sebou a nechce, aby si z každého výletu sebou nejen on ale i jeho iPad přivezl nějakou tu památku. Způsob, jakým iPad používáme, se od jeho první revoluční generace výrazně změnil, ale nebyl to jen způsob používání.  Změny se dočkal i samotný iPad, je tenčí, lehčí, rychlejší a také méně odolný proti pádům, které dnes, kdy jsme si již jisti tím, kam v našich životech patří, přicházejí mnohem častěji. Jak nám s tímto problémem pomůže pouzdro Logitech AnyAngle, novinka z konce roku 2014, si řekneme v následujících řádcích.

anyAngle zada2

Skvělý poměr tloušťka/ochrana

Základem celého pouzdra je vanička z měkčeného pogumovaného plastu s čirým plastovým průhledem, který nechá krásně vyniknou hliníkovým zádům společně s logem a nápisem iPad. Gumové přesahující okraje vaničky přiléhající ke zkosené hraně těla iPadu jej drží pevně na svém místě za jakékoliv situace. Samozřejmě nechybí vzhledem k tloušťce boků pouzdra dostatečně prostorné výřezy pro všechny porty a ovládací tlačítka, která jsou kryta slabší vrstvou gumy. Stisk je bohužel tužší, avšak přiměřený vzhledem k míře ochrany. Pokud byste snad sněhobílé okraje nebo barevný přední kryt více znečistili, nemusíte se díky voděodolným materiálům bát vzít mokrý hadřík a pouzdro očistit. Nejvíce se umazává zadní strana pouzdra,  na které se s velkou pomocí pogumovaného povrchu zachytává nemalé množství drobných nečistot tvořící nehezké značky na hranách vaničky. Zmíněné pogumování povrchů pouzdra a vyztužené okraje ukazují na kvalitní prevenci proti vyklouznutí a na dobrou ochranu proti případnému pádu při zachování rozumných rozměrů.

anyAngle otevreny_zada

Revoluční kloub?

Pouzdro Logitech AnyAngle není prvním exemplářem, u kterého máme možnost se setkat s novým flexibilním kloubem, který je největší chloubou celého pouzdra a vychází z něj i jeho samotný název. Předchůdce loňské novince bylo pouzdro Logitech Hinge, které se poprvé pochlubilo kloubem bez předvolených úhlů náklonu a jehož recenzi si s chutí můžete přečíst taktéž na našem webu.

anyangle-protective-case-with-any-angle-stand-ipad

anyAngle stojanek1

Přední kryt displeje slouží krom jeho ochrany jako stojánek, ve kterém je ukryt celý mechanizmus kouzelného kloubu. Samozřejmostí jsou po vzoru Apple Smart Coveru funkce probuzení a uzamknutí displeje pouhým otevřením či zavřením předního krytu. Na rozdíl od zmíněného krytu od Apple je přední část rozdělena v poměru 2:1, kde kratší část se stará o podporu těla iPadu a delší částí si regulujete úhel náklonu v režimu stojánku. Díky zmíněnému flexibilnímu kloubu již nikdy nebudete muset bojovat s odlesky světla. Pouzdro se přizpůsobí vám a vašim potřebám a vaše oči budou o mnoho méně trpět, především při venkovním použití.

anyAngle predek

K saku ne!

Přestože pouzdro nechává vyniknout dokonale univerzálnímu designu hliníkových zad iPadu a vzhledem k několika barevným variantám si vybere opravdu každý, nemůžeme jej doporučit lidem do kanceláří ani do společnosti, což je ale velmi zřejmé. Logitech AnyAngle je svým neotřelým vzhledem a skvělou polohovatelností určený pro aktivní život, avšak bílý podklad, který mimochodem krásně ladí s fialovým vrškem, není extra praktický, především pokud vyrazíte do přírody nebo na lavičky do parku.

anyangle-protective-case-with-any-angle-stand-ipad-2

anyAngle tlacitka_detail

Ideál pro každý den

Logitech AnyAngle je pouzdro hodící se do každé nepohody, do školy, do přírody, do křesla, do postele. Jediné místo, na kterého ho nedoporučíme, je kancelář, kde by se také díky flexibilnímu kloubu, jeho chloubě, dokázal usadit, ale design, který inženýři z Logitechu zvolili, jasně říká ne! Nejen, že už nebudete muset sledovat odlesky všeho, co se kolem vás mihne, ale při dlouhodobém používání nastavitelný úhel ocení i vaše méně unavené oči. Použité materiály jsou již u Logitechu několika generacemi pouzder vyzkoušené a díky jejich vodě odolnosti jsou běžným používáním v uvozovkách nezničitelné. Vybírat můžete z šesti barevných variant od střídmé celo šedé až po křiklavou červeno-modrou kombinaci. Vložit do pouzdra lze dle modelu iPad Air 2 a všechny generace iPadu Mini. Cenu můžeme na poli robustnějších pouzder označit za nižší střední. Konkrétní částky se na českých e-shopech pochybují lehce pod hranicí 2 000 Kč.

anyAngle zada

8.1
Za skvělý poměr tloušťka/ochrana

Klady

  • Solidní ochrana
  • Lehké
  • Velký výběr barevných kombinací
  • Voděodolné materiály

Zápory

  • Robustnější pouzdro
  • Světlé materiály mají tendenci se znečistit

Celkové hodnocení


Design
9
Ochrana
7.5
Pohodlnost
8.2
Dostupnost portů a tlačítek
7.8
Cena
8
Přidáno 2 komentářů

Přidejte svůj

Post a new comment