O webu?

 Hi, we are The Mac is Mac.cz

Jsme mladý dynamický a hlavně český internetový magazín, který se zabývá firmou Apple. Myšlenka založit webové stránky o Apple vznikla u našeho zakladatele Kryštofa Woldřicha již v červenci roku 2011. Tehdy vznikl blog pod doménou blog.zive.cz, na který bylo napsáno jen úvodní slovo a dva články o Applu na základních školách a jeden o PowerPC macích v dnešní době. Poté jsme zjistili, že psaní o Apple je věc, která nás opravdu baví. Chtěli jsme se osamostatnit. Nejlepší služba pro začínající magazíny byl Blogger od Google, nemusíte se o nic starat. Vyberete si šablonu a začnete psát. Na bloggeru byl umístěn náš web celé 2,5 roku. V polovině roku 2012 jsme se se stoupající návštěvností webu rozhodli zaregistrovat vlastní doménu. Tedy macjemac.cz. Ke konci roku 2013 jsme začali silně narážet na omezení Bloggeru, takže jsme jako další webové magazíny, které rostou, přešli na WordPress. A musím se přiznat,  přesunout celý web na nový redakční systém a zachovat všechny články, komentáře, rubriky, štítky a obrázky byla nejtěžší věc, se kterou jsme se za celou dobu fungování magazínu setkali. Ale úspěšně jsme to překonali a Vy si nyní můžete užívat náš nový web v celé své kráse. Od 1.1.2014 je náš web hostován na serverech Endora s funkčním WordPressem verze 3.6.

 

Nemůžete se jednoduše zeptat zákazníků, co chtějí, a pak se to pokusit sestavit. V době, kdy to budete mít hotové, už budou chtít něco jiného.

Steve Jobs

Nikdo nechce zemřít. Dokonci ani ti, kteří se chtějí dostat do nebe, nechtějí umřít, aby se tam dostali.

Steve Jobs

Nemám zájem být nejbohatším člověkem na hřbitově… Chci v noci usínat s tím, že jsem udělal něco báječného… Na tom mi záleží.

Steve Jobs

Buďme měřítkem kvality. Někteří lidé nejsou zvyklí na prostředí, kde se dokonalost očekává.

Steve Jobs

Tlačítka na obrazovce jsme udělali tak lákavá, že máte chuť je olíznout.

Steve Jobs

Vždycky jsem chtěl u všeho, co děláme, vlastnit a kontrolovat primární technologii.

Steve Jobs

Chci rozezvučet vesmír.

Steve Jobs

Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.

Steve Jobs

Musíte v něco věřit: instinkt, osud, život, karmu, cokoliv

Steve Jobs

Žádné komentáře.

Přidejte svůj