macbook nahled

Pět důvodů, proč si zamilujete nový MacBook!

Možnost externí baterie

Sice Apple svůj MacBook neosadil tou nejlepší specifikací USB-C, tedy verzí Thunderbolt 3, ale pomalejším USB 3.1, přesto se jedná o velký krok do předu. Spojení tohoto konektoru s velmi úspornými procesory Intel Core M umožňuje nabíjet MacBook powerbankou, které se aktuálně těší velké popularitě mezi uživateli chytrých telefonů.

macbook USB-C

Nový napájecí konektor USB-C.

Ale pozor, není to zase tak jednoduché. K nabíjení iPhonu vám postačí výstupní proud 1 A, k iPadu se doporučuje použít 2,1 A. Tím už můžete nabíjet i nový MacBook, ale nedělejte to. Byli byste zbytečně zklamaní. Nabití celé baterie, pokud máte tak velkou externí baterii, by trvalo víc než půl dne.

Této příležitosti se naštěstí chopili pozorní výrobci tohoto příslušenství a začali trh zásobit powerbankami, které zvládají nabíjet nový MacBook rozumnou rychlostí, takže, aby se notebook nabíjel, nebudete jej muset odkládat stranou, jak by to dopadlo s obyčejnou externí baterií, ale můžete v klidu dál pracovat.

Jedním z takových výrobců je například firma Hyper, na jejíž výrobek jsme se byli podívat na veletrhu IFA 2015. Naše video o baterii si můžete pustit zde.

macbook sdileni
Žádné komentáře.

Přidejte svůj