lashinsky-apple-obalka

Podívejte se s námi Do nitra společnosti Apple

Chtěli byste nahlédnout Do nitra Společnosti Apple? Můžete, my vám jen ukážeme cestu, kterou se máte vydat do nejbližšího knihkupectví. Knihu Do nitra společnosti Apple od nakladatelství Computer Press nám k recenzi zaslalo vydavatelství Albatros Media a.s.
Každý fanoušek Applu by chtěl vědět, co stojí za úspěchem malé počítačové firmy pocházející z Cupertinu, ze které se vyklubala nejobdivuhodnější firma na světě. Klíč k úspěchu a mnoho dalších informací se můžete dočíst v knize Do nitra společnosti Apple od redaktora časopisu Fortune Američana Adama Lashinskeho, který píše knihy o úspěšných firmách z křemíkového údolí neboli Silicon Valley.
V této knize se dozvíte to, čemu Tim Cook říká „naše kouzlo“, prozkoumáte slavné „i“, se kterým se setkáváme u Apple produktů. Dočtete se i o Jobsově chování na sousedské party v době, kdy představil první iPhone. Zjistíte, proč byl Apple úspěšný už při svém vzniku a jaká byla v té době na trhu s počítači konkurence. Porovnáte priority Applu před třiceti sedmi lety a dnes. Kniha vám prozradí, že Apple nebyl první, komu se líbil název iPhone. Najdete zde klíčová rozhodnutí Steva Jobse i dalších vysoce postavených zaměstnanců Applu. Vydáte se na cestu vývoje stěžejních Apple produktů, jako je Macbook, iMac, iPhone a iPad, a zjistíte, čeho s nimi chtěl Apple dosáhnout a jaké trumfy si připravil na konkurenci.
Nejvíce mě zaujala 6. kapitola „Být pánem svých sdělení“, kde autor knihy napsal o svém prvním osobním setkáním s Timem Cookem, opravdu velice podrobně popisuje první chvíle jejich schůzky. Dále popisuje svoje dojmy z Tima Cooka.
Adam Lashinsky a americká verze knihy.
Knihu doporučuji všem, ať už ji vyhrajete v naší soutěži, nebo si ji koupíte. Autor se na Apple podíval pod jiným úhlem něž ostatní, dozvíte se nejen, jak Apple začal, ale proč byl ve svých začátcích tak úspěšný. Děkujeme nakladatelství Albatros Media a.s. za poskytnutí knihy k recenzi a tří knih do naší soutěže. Dále děkujeme vydavatelství Computer Press za vydání českého překladu této knihy.Žádné komentáře.

Přidejte svůj