Picture 1

Recenze Infinity Blade – legenda se vrací

9
Celkové hodnocení
Vím, že Infinity Blade 1 není nová hra, ale tento měsíc se dostala na přední pozice na českém i americkém Apps Storu, jelikož je ve velikonoční akci za cenu 20 Kč, což je 0,79 euro nebo 0,99 dolaru. Pro ty, kteří používají službu Free my Apps, můžou aplikaci stáhnout za 260 kreditů.
Historie
Jelikož aplikace není nejnovější, má již nějakou historii za sebou. Aplikace se poprvé objevila v Apps Storu 9. prosince 2010. Aplikaci pohání Unreal Enginem, který použilo herní studio Epic jako jedno z prvních.
Herní příběh
Po první zapnutí aplikace se zobrazí video o tom, jak vašeho otce sesadil z trůnu God King. Poté obrazovka na chvilku z černá a přesunete se do současnosti, kde stojíte před hradem svého otce, jako rytíř. V hradě na vás čeká několik bojovníků, se kterými se budete muset utkat. Až se nakonec dostanete k God Kingovi.
Ovládání
Při setkání s prvním protivníkem se vám zobrazí bublina s informacemi o ovládání. Ovládání připomíná Fruit Ninja tím, že prstem sekáte do protivníka, váš rytíř do něj seká mečem. V pravém a levém dolním rohu jsou umístěny šipky, kterými se uhýbáte na stranu před útokem. U dalšího soupeře vám hra ukáže jak aktivovat kouzla. Podle druhu prstene, který má váš hrdina na prstu, ovládáte různá kouzla. Nakonec se musíte také schovat za štít, to provedete tapnutím na malou ikonku štítu dole uprostřed.

Můj názor
Hra má jednoduchý, ale motivující příběh. I přesto, že hra je již dva roky v Apps Storu, její grafika je ,,nadčasová“, není moc her s takto propracovaným prostředím. K ovládání mám jen jednu vítku: při boji s některým z bojovníků se mi často stávalo, že jsem se netrefil do malých ovládacích šipek pro úklon. Jinak hra je opravdu skvěle zpracovaná.
Odkaz na iTunes CZ
Odkaz na iTunes USAŽádné komentáře.

Přidejte svůj