Logitech Hinge recenze

Logitech Hinge Recenze – Vždy stylový

Pro léto roku 2014 si Logitech připravil hned tři nová pouzdra, tedy Logitech Turnaround, Big Bang a Hinge, které jsme dostali na testování. Na první pohled se zdá, že se z celé řady jedná o to nejobyčejnější pouzdro, ale to se opravdu jen zdá. Logitech Hinge disponuje flexibilním nastavení úhlu stojánku, povrch pouzdra je vyroben z vodě odolných materiálů a k tomu musíme připočítat povedený moderní hipster design. Jde o flexibilní pouzdro s unikátním stojánkem, jež se přizpůsobí jakékoli činnosti nebo místu.

Design, zpracování

Základem celého pouzdra je plastová skořápka, která drží iPad pevně uvnitř. Nechybí výřezy na všechny porty a ovládací prvky. Pokud byste snad pouzdro hodně zamazali, nemusíte se díky vodě odolným materiálům bát vzít mokrý hadr a pouzdro očistit. Překvapivě k umazání je více náchylná vnitřní strana pouzdra, vyrobená z koženky, a to hlavně kvůli jednolité světlé barvě. Pozor, čistění hadříkem platilo pro polystyrenoví vnějšek. Písková koženka se čistí velice špatně. Design pouzdra kopíruje loňskou řadu Logitech Ultrathin a především tenkosti se i nadále drží. Pouzdro váš iPad zvětší minimálně a stále získáte kvalitních ochranu proti poškrábání a menším pádům.

Zvládne všechny polohy

Náklon stojánku není nikterak daný, což je hlavní benefit tohoto pouzdra. Flexibilní stojánek lze nastavit v rozsahu 15 ° až 80 °. Naklápění je zajištěno díky ohebnému kovovému plíšku, který je umístěn zadní straně pouzdra. Záda jsou rozdělena na část pevně přichycenou k plastové skořápce a na část, které je připevněná pomocí plíšku, který zajišťuje flexibilní nastavení úhlu otevření. Tato část poté přechází k přednímu krytu, který v zavřeném stavu chrání displej a při otevření se z něj stává podložka pro váš iPad.

Závěr

Flexibilní stojánek, ač je to věc velice jednoduchá, vám nabízí mnohem lepší možnosti používání iPadu, než pouzdra s přesně definovanými úhly. Z pohledu designu se nejedná o nic nového, ale ani nic za co by se měli v Logitechu stydět. Minulý rok se to povedlo, proč to nepoužít znovu. Jediná odlišnost je v použitých materiálech a barvách. Potěší vás i voděodolnost pouzdra, což ovšem neznamená, že se i váš iPad stane vodě odolný, na to pozor. Logitech Hinge budete moci zakoupit v průběhu května 2014 na stránkách firmy Logitech za 1649 Kč pro iPad Air a 1499 Kč pro iPad mini a iPad mini s Retina displejem.

Logitech Hinge iPad mini Logitech Hinge iPad mini

8.5
Celkové hodnocení

Klady

  • Voděodolnost pouzdra
  • Vnějšek odolný proti umazání
  • Flexibilní nastavení stojánku

Zápory

  • Vnitřek náchylný na nečistoty

Celkové hodnocení


Polohovatelnost
9
Kvalita materiálů
9
Ochrana iPadu
8
Design
8
Žádné komentáře.

Přidejte svůj