Tajemství inovací Steva Jobse

Recenze knihy Tajemství inovací Steva Jobse

9
Celkové hodnocení

Chcete začít myslet jinak, spojovat věci, které nemají na první pohled spolu nic společné? Můžeme vám napovědět jak začít a pomoci udělat první krok, přiblížit se inovativnímu myšlení největších průkopníku ve světě. Zjistit proč si lidé pod slovem inovace vzpomenou na Steva Jobse a společnost Apple. Stačí jen zajít do nejbližšího knihkupectví a koupit knihu Tajemství inovací Steva Jobse od nakladatelství Computer Press, kterou nám k recenzi zaslalo vydavatelství Albatros Media a.s. Autorem je Carmin Gallo, který působí jako kouč komunikačních dovednostní a také je sloupkařem v časopisu Forbes.

Ukázková kapitola ke stažení zde. 

Celá kniha je o skupině lidí, kteří chtěli něco změnit. Povedlo se jim to, že začali na danou věc vidět z jiného úhlu a dosáhli svého cíle. Kniha je rozdělená na sedm kapitol. Na konci každé kapitoly naleznete ,,iLekci“, která shrnuje nejdůležitější informace z celé textu do několika bodů. Při čtení narazíte na životní příběhy osob, které jsou nebo byly ve vedení velkých i malých společností napříč světem a zaměřením. Kniha odkrývá zásady, jež Steva přivedly k nápadům bez hranic. Zásady, které skutečně změnily svět. Principy, jež můžete použít i vy při rozvíjení vlastního potenciálu. Techniky, díky kterým můžete dosáhnout průlomového úspěchu v obchodě i v životě.

Přemýšlejme jinak a lépe.

 Přeji mu [Billu Gatesovi] to nejlepší, skutečně. Jen se domnívám, že je společně s formou Microsoft trochu úzkoprsý. Kdyby za mlada po odchodu z aršámu skončil s tripem, měl by širší rozhled. — Steve Jobs

Ačkoliv můj názor na knihu po přečtení první kapitoly byl smíšený, tak nakonec mě doslova pohltila. Kniha není vhodná jen pro fanoušky Applu. Je určená pro všechny, kteří chtějí začít myslet jinak a začít aplikovat inovaci ve svém životě. Na závěr bych chtěl poděkovat nakladatelství Albatros Media a.s., že nám tuto knihu zaslalo. Dík patří také nakladatelství Computer Press, které se zasloužilo o český překlad.

COMPUTER PRESS_LOGOTYP_VR_COMPUTER PRESS_CTVEREC

Knihu můžete zakoupit zde za 229 Kč.
Přidáno 2 komentářů

Přidejte svůj
  1. Anonym

    Impozantni clanek, doporucil mi ho kolega, ktery dela trochu analyzu na toto tema. A on ve skutecnosti mi koupil snidani, protoze jsem zjistila, ze pro nej .. usmev. Dovolte mi tedy preformulovat: thnx pro lecbu! Ale jo Thnkx pro straveni casu se o tom poradit


Post a new comment