OS-X-System-Prefs-Icon-1024px

Secrets – měníme skrytá nastavení

Měníte rádi nastavení, chcete si nastavit zálohování Time Machine, chcete mít v Docku jen spuštěné aplikace, nebo si chcete změnit obrázek na přihlašovací ploše? A nechcete si instalovat na každou z těchto věcí specializovanou aplikaci? Tak právě pro vás je plugin do Předvoleb Systému s názvem Secrets, který vám odkryje desítky nových nastavení. A přitom si nemusíte instalovat žádnou další aplikaci. Existují doplňky pro Předvolby Systému, které se zaměřují jen na Time Machine nebo Dock, ale myslím, že je lepší nainstalovat Secrets, jelikož už nebudete muset v budoucnu hledat nový doplněk, jen otevřete „skrytá nastavení“.

Kromě několika snímků obrazovky není co dodat. Aplikace více popisování nepotřebuje, každý uživatel si najde svoje. Je trochu škoda, že si vývojáři nedali více práce s uživatelským rozhraním, místami aplikace připomíná terminál. Ale funkčnost je 100%. Některá nastavení z tohoto doplňku naleznete i v obyčejných možnostech aplikace, ale zde jsou snadněji dostupné.

Top Secrets – Nejčastější nastavení
Systém – Nastavení systému, nejzajímavější v této záložce je změna pozadí přihlašovací plochy.
Podrobnější nastavení Time Machine
U některých možností najde podrobnější popis funkce, nebo upozornění na možnou nestabilitu systému, či na nutnost restartovat OS X.
Odkaz na stránky doplňku zde.Žádné komentáře.

Přidejte svůj