Photo 18.01.13 11 15 30

Settle Up – nezapomeňte na dluhy

Cítili jste se trapně, když jste šli spolubydlícímu, nebo kolegovi připomenout dluh. Teď je s tím konec, stačí když budete mít všichni v týmu nějaký smartphone s Androidem, nebo iOS. Telefon vyřídí vše za vás, ani se s člověkem, který vám dluží, nebo kterému dlužíte, nemusíte vidět. Pro mnohé lidi je to příjemné ulehčení nepohodlné situace.

Jak aplikace funguje?

Hned na začátku vás potěší možnost zaregistrovat se pomocí Facebooku a Google účtu. Pro ty co nechtějí použít ani jeden z těchto účtů je možnost spustit aplikaci bez registrace. Po vybrání možnosti registrace se vám klasicky objeví okno pro vyplnění přihlašovacích údajů a potvrdíte práva aplikace.
        
Po přihlášení můžete založit novou skupinu, nebo se připojit k již existující skupině. Rozhodně tato aplikace dává smysl, když ji používáte ve sdílené skupině. Je hezké, že si můžete zapisovat dluhy, ale sdílení v týmu je velmi zajímavé a na Dlužníčku je to ta nejlákavější věc.
Aplikaci ještě chybí synchronizace nesdíleného seznamu. Pokud aplikaci chcete užívat jen pro své záznamy, tak ztratíte možnost online zálohování a synchronizace dvou zařízení.
Samozřejmostí je přehled plateb a přehled útrat celého týmu. Také se můžete kouknou jen na svoje útraty. Pokud užíváte jinou měnu než Euro, máte na výběr ze stovek jiných měn. Na hlavní obrazovce po zapnutí maté oznámení, kdo má platit a jeho bilanci.
Snad se vám článek líbil, doufám, že jsme vám představili zajímavou aplikaci a že si jí někdo z vás oblíbí.Žádné komentáře.

Přidejte svůj