nahledovy

Vybíráme vhodný kryt na iPhone

Bez krytu riskujete, že se do přístroje dostanou nečistoty, které mohou způsobit nefunkčnost. Pokud jste investovali peníze a koupili jste si výkonný iPhone, neměli byste rozhodně šetřit ani na nákupu vhodného krytu. Vybírat je možné z různých materiálů i designů. Které jsou nejlepší a od kterých dát raději ruce pryč?

Základní kritéria výběru vhodného krytu

Modely iPhone vypadají podobně, řada zákazníků proto chybuje už hned na začátku a to tak, že vybírá podle designu a nikoliv podle modelu telefonu. Základní pravidlo výběru tedy je: vybírejte jen taková pouzdra, která jsou určená výhradně pro daný typ iPhone. Pokud výrobce uvádí, že je kryt vhodný na několik druhů telefonů, může to znamenat problémy. Kryt totiž nemusí dobře sedět.

macjemac_01

Jaký materiál zvolit?

Na trhu jsou dnes kryty na iPhone 5 i jiné modely v celé plejádě materiálových provedení. Nejčastěji se setkáte s kryty z plastu, silikonu, hliníku či jiného kovu a výjimkou nejsou ani speciální kryty na iPhone ze dřeva. Z hlediska ochrany, odolnosti i designu jsou nejlepší kryty z hliníku, případně v provedení kombinace hliníku a plastu. Umí ochránit přístroj před poškozením a současně je možné vybírat z palety rozmanitých designů. Při výběru se rozhodně nesmíte řídit cenou. Někteří prodejci se snaží těžit z oblíbenosti iPhonů, takže jsou ceny dost nadsazené. Hledejte proto kvalitního výrobce se solidními cenami. Kvalitní pouzdro na iPhone 4 můžete pořídit i za méně než 400 Kč.

macjemac_02

Na co ještě si dát pozor?

Samotný kryt většinou k ochraně přístroje nestačí. Je určitě vhodné používat i ochrannou folii na displej. Vhodným doplňkem může být i kryt na konektor, i ty existují v různých designech.

Pokud se o iPhone chcete dozvědět více, určitě se vám bude líbit tato speciální rubrika, kde najdete to nejzajímavější ze světa iPhone každý den.
Žádné komentáře.

Přidejte svůj