save1

Zachraň šneka, nebojte, nebudeme se učit Přírodovědu

Dnes si představíme hru od brněnského vývojářského studia Alda Games, které vzniklo v březnu 2013. Zachraň Šneka je jejich prvotina, ale pokud bych vám to neřekl, myslím, že byste na to nepřišli, jelikož to tak vůbec nevypadá. Hra má velice pěknou kreslenou grafiku, která mi lehce připomíná webové online hry.
Hra obsahuje celkem 24 úrovní, které jsou rozdělené do tří kategorií. Je škoda, že pokud se nebudete snažit dohrát každou úroveň na maximální počet hvězdiček, tak se brzy dostanete k dvacátému čtvrtému levelu.  Pokud se chcete zabavit na delší dobu, stačí se snažit dohrát každou misi na tři hvězdy a věřte, že u některých úrovní se zastavíte na dlouhou dobu.

 

 V jednotlivých úrovních narazíte na takové „šnečí průpovídky“, kterými vás šnek povzbuzuje a nabádá, aby jste byli příště ještě lepší.
 
V celé hře se snažíte chránit šneka před kamením a sluncem, pomáhají vám v tom předměty jako například tužka, padesátikoruna, knoflík nebo plynové bombičky. 

 

Nebudete litovat, že jste hru stáhli, a to nejen, protože vývojáři do hry nezapojili reklamní panel, ale také proto, že se dobře pobavíte a nejednou pocvičíte svůj mozek. Děkuji vývojářskému studiu Alda Games, které nám ukázalo, že čeští programátoři nemusí utíkat do velkých zahraničních firem, aby vytvořili něco, co obsadí první pozice v AppStore. Doufám, že další hry i aplikace, budou mít minimálně takový úspěch jako nyní Zachraň šneka.
Hru na iTunes můžete stáhnou zde.
Hrát můžete i na PC a Mac zde (na Raketka.cz).Žádné komentáře.

Přidejte svůj